0

Meliza Krasniqi është dashuria e jetës dhe bashkëshortja e reperit të dikurshëm, sot politikanit vizionar e të sukseshëm, Memli Krasniqi.

Çifti janë njohur që në adoloshencë, janë dashuruar e martuar dhe sot janë prindër të lumtur të tre fëmijëve, shkruan Kosovarja.

Meliza, bashkëshortja e Memlit është femër e ngritur e intelektuale dhe gjjthashtu posedon një dell humori shumë të këndshëm, që shpesh e shfaq në profilin e saj në Facebook.

Meliza, edhe në ditën e saj të lindjes ka zgjedhur ta uroj vetën me të qeshura.

Ajo, sot ka mbushur lumturisht 41 vjeç, pasi është e plotësuar në aspektin privat dhe atë profesional.

Urime, Meliza!

SHPËRNDAJE