0

Qëndresa është bashkëshortja e Labinot Gashit.

Ajo tashmë është personazh shumë i njohur dhe i dashur për publikun tonë, shkruan ORAvip.

Bashkëshortja e Labit është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi fansat asaj i kanë kërkuar një foto me vjehrrën dhe e kanë pyetur se a jetojnë bashkë.

Qëndresa foton e ka publikuar, por pyetjes nuk i është përgjigjur./ORAvip/

SHPËRNDAJE