0

Burak Ozcivit dhe gruaja e tij, Fahriye evcen po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura në Turqi dhe më gjerë.

Gjatë këtyre ditëve mediat turke kanë njoftuar se Fahriye e cila është në muajin e tetë të shtatzënisë, përcjell ORAinfo.

Ata vazhdojnë të enden nëpër qytet bashkë dhe fotot e tyre qarkullojnë nëpër rrjete sociale.

Së fundi, ata kanë dal bashkë mirëpo ajo që merr gjithë vëmendjen është Fahriye e cila është shëndoshur shumë këtë kohë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE