0

Burak Ozcivit dhe gruaja e tij, Fahriye evcen po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura në Turqi dhe më gjerë.

Gjatë këtyre ditëve mediat turke kanë njoftuar se Fahriye e cila është në muajin e shtatë të shtatzënisë, nuk është në gjendje të mirë dhe për këtë ka përfunduar në spital, përcjell ORAinfo.

Tani, ajo është kthyer në shtëpi dhe sot duket se janë rregulluar për të bërë foto.

E ajo që merr gjithë vëmendjen është barku i Fahries./ORAinfo/

SHPËRNDAJE