0

Burak Ozcivit dhe gruaja e tij, Fahriye Evcen, para pak javëve u bënë prindër për herë të parë.

Pas lindjes së djalit të tyre, që të dy i ndalën të gjitha postimet në rrjete sociale për t’iu përkushtuar gëzimit të tyre të parë, përcjell ORAinfo.

E tani, kur djali i tyre është bërë disa javësh ata janë kthyer përsëri.

Sot, Fahriye ka publikuar një foto ku shihet se pasi u bë nënë ka ndryshuar shumë dhe duket se ka shtuar shumë kilogramë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE