0

Burak Ozcivit është një prej aktorëve më të njohur të kinematografisë turke.

Ai me rolet e tij u bë I njohur sin ë publikun turk ashtue dhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Në publikun shqiptar ai u bë i njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin e njohur, ‘Karasevda’.

Ai komentohet shumë sidomos për jetën e tij private, ku ai është i martuar me aktoren e njohur turke, Fahriye Evcen dhe tani presin të bëhen prindër për herë të parë.

E sot, gruaja e tij ka publikuar një foto shumë interesante, në të cilën ajo shihet e vizatuar./ORAinfo/

SHPËRNDAJE