0

Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen është një prej çifteve më të përfolura turke.

Të dy janë aktorë shumë të njohur dhe me rolet e tyre u bënë shumë të njohur si në publikun turk ashtu edhe në atë të huaj, përcjell ORAinfo.

Ata të dy tani janë bërë prindër për herë të parë dhe djalin e tyre e kanë quajtur, Karan.

E pas lindjes, duket se Fahriye është lodhur shumë dhe me këtë pamje mezi do ta njihni./ORAinfo/

SHPËRNDAJE