0

Leonita Lekaj është gruaja e futbollistit kosovar me famë botërore, Granit Xhakës.

Ajo është shumë e përfolur për stilin e saj të veçantë nga mediet kombëtare dhe të huaja, përcjell ORAinfo.

Çifti tani po presin të bëhen prindër për herë të parë.

Sot, Leonita ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë e ai që merr gjithë vëmendjen është barku i saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE