0

Ariana Fejzullahu tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të katërt.

Gruaja e Ermal Fejzullahut është shumë e njohur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është tejet e angazhuar në familjen e saj, Ariana është super aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar disa foto ku shihet duke pozuar në livadhe e veshur me një fustan të gjatë dhe me stil.

Vëmendje ta madhe në këto foto, Ariana i ka kushtuar barkut të saj i cili po rritet çdo ditë e më shumë. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE