0

Arian Daci ishtë zëvendësministri i Diasporës që ndërroi jetë si pasojë e rënies së një orteku në Brezovicë.

Ai ishte edhe djali i vetëm i ish-kryeparlamentarit dhe akademikut, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Ariani la pas vetës gruan, Meritën, dhe dy djemtë.

E sot, gruaja e tij ka postuar një foto ku shihet Ariani me dy djemtë e tij, e me të cilën e shpreh mallin që e ka për burrin e ndjerë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE