0

Javën e kaluar si pasojë e rënies së një orteku ndërroi jëtë zëvendësministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte edhe djali i vetëm i akademikut dhe ish-kryparlamentarit, Nexhat Dacit, përcjell ORAinfo.

Ariani la pas vetes gruan dhe dy fëmijët.

E sot, erdi reagimi i parë i gruas së tij, e cila ka shkruajtur fjalët më të dhimbshme për Arianin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE