0

Fjolla Svirca Mehmeti është gruaja e këngëtarit shumë të njohur shqiptar, Alban Mehmetit.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të dy djemve, përcjell ORAinfo.

Fjolla njihet për stilin e saj shumë të veçantë dhe gjithmonë paraqitet me pamje mahnitëse.

E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë me shoqe, ndonëse me pak grim , ajo po duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE