0

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet që sapo ka dal nga frizerka.

E grimosur lehtë dhe me flokë të kapura, Xhensila edhe kësaj here shfaqet shumë joshëse. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE