0

Gresa Behluli është një emër tejet i njohur për publikun.

Ajo është një këngëtare që u bë pjesë e skenës muzikore shqiptare para shumë viteve, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve, ajo i dha fund beqarisë çka e bëri tejet të përfolur në publikun e medieve rozë.

Pas martesës, Gresën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një video ku ajo shfaqet e veshur në një vello dhe me këtë pamje po duket mahnitëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE