0

Gresa Behluli është një emër tejet i njohur për publikun.

Ajo është një këngëtare që u bë pjesë e skenës muzikore shqiptare para shumë viteve, përcjell ORAinfo.

Para pak muajve, ajo i dha fund beqarisë çka e bëri tejet të përfolur në publikun e medieve rozë.

Pas martesës, Gresën e gjejmë tejet aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka veshur një fustan të ngushtë mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është pamja e saj e lodhur dhe pa grim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE