0

Gresa Behluli po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat në publik e media rozë.

Para një muaji bëri dasmën e kjo ceremoni bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk ka munguar me postime të ndryshme pas martesës dhe këtë e ka bërë pothuajse çdo ditë.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në qytet mirëpo ajo që merr gjithë vëmendjen është fytyra e saj e ‘nervozuar’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE