0

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, përcjell ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Tani, ajo bashkë me burrin po shijojnë muajin e mjaltit.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokuese por kjo duket se nuk e ka penguar burrin e saj pasi vetë ai ka qenë fotografi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE