0

Para një muaji Diellza Kolgeci dhe basketbollisti i njohur, Fisnik Rugova u bënë prindër për herë të parë.

Ata e kanë pagëzuar vajzën e tyre të parë me emrin, Helena, përcjell ORAinfo.

Është Diellza ajo që nuk ka munguar me postime të ndryshme në rrjete sociale pas lindjes.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se kanë dalë e gjithë familja bashkë e kjo është fotoja më e bukur familjare e tyre deri më tani./ORAinfo/

SHPËRNDAJE