0

Këngëtarja shumë e njohur, Gresa Behluli po vazhdon të jetë shumë e përfolur këto ditë në publik dhe media rozë.

Para dy ditëve ajo organizoi një kanagjegj madhështor e sot ajo do ta bëjë dasmën, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, duket se imazhet e kanagjegjit po emocionojnë ende atë.

E tani, ajo është duke u rregulluar për dasmën, dhe motra e saj na tregon sip o duket./ORAinfo/

SHPËRNDAJE