0

Që nga martesa e saj, Gresa Behluli është tejet e përfolur në publik e medie rozë.

Është pamja e saj në dasmë që u komentua për disa javë rresht, përcjell ORAinfo.

Vëmendje të madhe morën edhe fustanet e nusërisë që ajo i veshi e që ishin njëri më i bukur se tjetri.

Sot, ajo ka marrë një vendim për t’i shitur të gjitha fustanet e martesës dhe të gjitha të shkojnë për bamirësi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE