0

Gresa Behluli po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik.

Ajo përveç si këngëtare po komentohet shumë sidomos për jetën e saj private, përcjell ORAinfo.

Gresa u martua para një muaji dhe si kanagjegji ashtu edhe dasma e saj madhështore u komentua shumë.

E pas dasmës ajo nuk ma munguar me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në fotot që i poston shohim që ajo është zbukuruar shumë pas martesës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE