0

Gresa Behluli është këngëtarja shumë e njohur shqiptare.

Ndonëse u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shkurte Fejzës, Gresa tani famën e madhe po e arrinë vetë me këngët e saj, përcjell ORAinfo.

Ajo tani është në prag për tu bërë nuse, dhe mbrëmë ka organizuar festën e fundit të beqarisë.

E nga fotot që i ka postuar, duket se ajo ka shkëlqyer mbrëmë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE