0

Ajo është një ndër këngëtaret më të përfolura të momentit.

Ishte kanagjegji dhe dasma e Gresa Behlulit ato që e bënë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk ka munguar me postime as pas dasmës si me imazhe nga dita më e lumtur e jetës së saj ashtu edhe të jetës së përditshme.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se ka bërë ‘sallatë frutash’ për vete e burrin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE