0

Gresa u bë e njohur si e bija e Shkurte Fejzës.

Por, tashmë ajo është e njohur si Gresa dhe si një këngëtare shumë e dashur, shkruan ORAinfo.

Pos këngëve të suksesshme ajo njihet edhe si femër shumë elegante.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundmi ajo po bëhet gati për martesë, madje sot ka publikuar edhe një foto ku shihet e veshur me një fustan të bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE