0

Gresa Behluli është kënëgtarja e mirënjohur dhe që në fillim u bë e njohur si vajza e Shkurte Fejzës.

Ajo është shumë e përfolur në publik e në media sidomos në kohën e fundit kur ajo po i kalon ditët e fundit të beqarisë, përcjell ORAinfo.

Sot, Gresa ka organizuar kanagjegjin dhe nga pamjet e para, duket se ajo ka bërë një festë të madhe.

Nuk mungoi as me veshje tradicionale, e me të cilat ajo vallëzoi bashkë me vjehrrën e nënën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE