0

Gresa Behluli ka vendosur që të gjithë fustanet e saj t’i shesë.

Paratë e mbledhura nga shitja e tyre do të shkojnë për bamirësi, përcjell ORAinfo.

Ajo tani ka filluar t’i prezantojë fustanet që i ka për shitje dhe secili po duket më i bukur se tjetri.

E një ndër më të bukurit është padyshim ky fustan i shkurtër e ngjyrë hiri e që edhe këtë Gresa e ka vendosur në shitje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE