0

Gresa Behluli është një prej emrave më të lakuar këtë kohë në publikun shqiptar.

Është dasma dhe kanagjegji i saj para një muaji që e bëri të komentohet shumë, përcjell ORAinfo.

Pas martesës, Gresa nuk po mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se dikush i ka përgatitur një kafe me foton e saj dhe të motrës së saj e kjo duket se e ka gëzuar Gresën pasi menjëherë e ka publikuar në Instastory./ORAinfo/

SHPËRNDAJE