0

Gresa po i jep fund beqarisë, e para kësaj ajo organizoi një kanagjegj të madh.

Me shumë të ftuar e me veshje nga më të ndryshmet, Gresa arriti që të duket shumë e veҫantë në natën e mbrëmshme, shkruan ORAinfo.

Gresa vazhdon të bëjë postime nga më të ndryshmet shkëputur nga kanagjegji.

E një njërën nga fotot shihen edhe motrat e saj, të veshura njësoj dhe duket se janë kujdesur mjaftë mirë për Gresën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE