0

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, përcjell ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Tani, ajo bashkë me burrin po shijojnë muajin e mjaltit.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka fotografuar burri, e Gresa nuk ka munguar me poza provokuese./ORAinfo/

SHPËRNDAJE