0

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, përcjell ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

E së fundi, ajo ka publikuar foto ku shihet se ka shkuar në muaj mjalti e si destinacion kanë zgjedhur këtë vend përrallor./ORAinfo/

SHPËRNDAJE