0

Këngëtarja shumë e njohur, Gresa Behluli po vazhdon të jetë shumë e përfolur këto ditë në publik dhe media rozë.

Para dy ditëve ajo organizoi një kanagjegj madhështor e sot ajo do ta bëjë dasmën, përcjell ORAinfo.

Mirëpo, duket se imazhet e kanagjegjit po emocionojnë ende atë.

Fotot e asaj nate po i publikon edhe në këto momente, kur ajo duhej të ishte duke u bërë gati për dasëm./ORAinfo/

SHPËRNDAJE