0

Gresa Behluli është një prej këngëtareve më të përfolura të momentit në publikun kosovar.

Para një muaji ajo u bë nuse ku bëri një kanagjegj dhe dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Edhe pas martesës, Gresa po vazhdon të jetë tejet aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është veshur e rregulluar më bukur se kurrë, e duket se pas martesës ka filluar të shëndoshet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE