0

Gresa Behluli po i shijon muajt e parë si nuse e re.

Para dy muajve ajo i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore, përcjell ORAinfo.

Pas martesës Gresa nuk munguar pothuajse asnjë ditë me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Dje, në Bajramin e parë si nuse, Gresa ka veshur një fustan të shkurtër dhe me këtë pamje po duket ‘mahnitëse’./ORAinfo/

SHPËRNDAJE