0

Gresa është këngëtarja shumë e njohur shqipatare.

Ajo është shumë e përfolur në media e në publik e sidomos në këtë muajin e fundit kur ajo i dha fund beqarisë dhe bëri një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

Gresa mbrëmë ishte prezente në dasmën e djalit të Remzie Osmanit.

Mirëpo, duket se në këtë festë ka munguar nëna e saj, Shkurta e cila ka qëndruar në shtëpi./ORAinfo/

SHPËRNDAJE