0

Këngëtarja e mirënjohur, Gresa Behluli po i shijon tani ditët e fundit të beqarisë.

Para dy ditëve ajo organizoi kanagjegjin dhe që ishte një festë madhështore me shumë të ftuar, përcjell ORAinfo.

E Gresa nuk mungoi me veshje të ndryshme si me ato tradiocionale ashtu edhe në ato të kohëve më të reja.

Mirpëo, ky fustan i kaltër është ai që duket se ka qenë më i bukuri që ajo ka veshur atë mbrëmje./ORAinfo/

SHPËRNDAJE