0

Gresa Behluli është këngëtarja shumë e suksesshme kosovare.

Ndonëse u bë e njohur në publik si vajza e Shkurte Fejzës, ajo famën e madhe e arriti vetë me këngët e saj, përcjell ORAinfo.

Ndonëse është shumë e angazhuar në profesion, ajo është edhe tejey aktive në rrjee sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo feston ditëlindjen dhe ndonëse duket më e re, Gresa sot mbush 33 vite./ORAinfo/

SHPËRNDAJE