0

Gresa Behluli është ndër këngëtaret më të përfolura.

Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan ORAinfo.

Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se është bërë zeshkane dhe po duket bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE