0

Gresa Salihu është vajza e vogël e Shyhrete Behlulit.

Ajo ëstë shumë e komentuar në publik dhe këtë e ka arritur falë paraqitjeve të saj plot stil dhe shumë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Gresa nuk mungon as me postime të ndryshme nga jeta e saj.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se e ka rregulluar motra dhe me këtë grim po duket një kopje e nënës së saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE