0

Gresa Salihu është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në borë me Matinin.

Të dy janë të qeshur dhe shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE