0

Gresa Salihu është vajza e këngëtares shumë të njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës, përcjell ORAinfo.

Para pak ditësh motra e saj, Njomza organizoi festë për djalin dhe për këtë pati shumë të ftuara.

Mirëpo, ajo që ka marrë gjithë vëmendjen është Gresa, e cila më këtë fustan I ka në hije të gjitha./ORAinfo/

SHPËRNDAJE