0

Gresa Salihu është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalur me Engjin dhe vëllaun e tyre të vogël.

Të dyja janë shfaqur pa grim dhe po duken shumë ndryshe nga ҫ’jemi mësuar t’i shohim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE