0

Gresa Behluli po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat në publik e media rozë.

Para një muaji bëri dasmën e kjo ceremoni bëri bujë të madhe, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës Gresa nuk ka munguar me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

E së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë me motrën mirëpo ajo duket e lodhur dhe jo si jemi mësuar ta shohim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE