0

Gresa Behluli është vajza e këngëtares së njohur, Shkurte Fejzëz.

Ajo pak ditë më parë u martua e u bë shumë e përfolur.

E për këtë, ajo bëri një dasmë të madhe, me shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

Gresa po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Edhe sot ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan pink dhe një kapele me po të njëjtën ngjyrë.

Por, ajo që bie në sy është se kjo pamje ka stilin e njëjtë me atë që Era Istrefi pati në videoklipin e fundit “Nuk e di”, në bashkëpunim me motrën e saj, Nora Istrefin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE