0

Gresa Behluli është një këngëtare shumë e njohur dhe e pëlqyer shqiptare.

Ajo para dya muajve i dha fund beqarisë dhe ishte dasma e saj madhështore ajo që e bëri të jetë në qendër të medieve rozë, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës Gresa i ka lënë anazh të gjitha aktivitetet e saj muzikore.

Dhe sot, ajo ka dhënë lajmin se që nga data 7 qershor ajo do të fillojë të këndojë prapë në koncerte./ORAinfo/

SHPËRNDAJE