0

Gresa Behluli është këngëtarja që së fundi u përfol shumë në media e në publik.

Ishte kanagjegji dhe dasma e saj që e bënë shumë të komentuar, përcjell ORAinfo.

Ajo nuk ka munguar me postime as pas dasmës si me imazhe nga dita më e lumtur e jetës së saj ashtu edhe të jetës së përditshme.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë për të bërë shopping mirëpo, ajo që merr gjithë vëmendjen është pamja e saj pa grim./ORAinfo/

SHPËRNDAJE