0

Këngëtarja Gresa Behluli, të shtunën që shkoi i dha fund beqarisë.

Për dasmën e saj ajo dhe burri i saj u kujdesën për çdo detaj çka bënë që dasma të duket madhështore, përcjell ORAinfo.

Edhe pse kishte shumë të ftuar, ishte padyshim Gresa ajo që mori gjithë vëmendjen me pamjen.

Ndonëse janë publikuar shumë foto që nga ajo ditë, ajo kur vëllai dhe kunata shkojnë të bëjnë foto me të dhe burrin, duket se është një prej më të veçantave./ORAinfo/

SHPËRNDAJE