0

Lola dhe Daut Haradinaj janë një ndër çiftet më të përfolura në media e në publik.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë dy fëmijë, Trojën dhe Davidin, shkruan ORAinfo.

Lola vazhdimisht është e përfolur në publik e kjo për shkak të pamjes së saj dhe stilit të saj të veçantë.

Lola se bashku me motrën e saj dhe kunatat ka dal mbrëmë për të festuar.

E ato janë shoqëruar me këngë patriotike, duke kënduar edhe këngën shumë të njohur ‘Mora fjalë’ kushtuar komandantit legjendar Adem Jasharit.

Për më tepër shikoni si i këndojnë gratë e Haradinajve komandantit Adem Jasharit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE