0

Granit Xhaka është futbollisti i njohur kosovar e qe karrierën e tij po e zhvillon në ekipin e Arsenalit.

Po aq i përfolur sa ai nga mediat kombëtare dhe të huaja është edhe gruaja e tij, Leonita, përcjell ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku kanë pas vetes shumë ndjekës.

Ata sot kanë dhënë lajmin që Leonita është shtatzënë e me këtë kane publikuar një foto të barkut të fryrë të Leonitës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE