0

Vahide Percin është aktorja shumë e njohur nga Turqia dhe që arriti të jetë e sukseshme edhe jashtë kufijve turk.

Në publikun shqiptar u bë e njohur me rolin e ‘Gonylit’ në serialin shumë të pëlqyer turk ‘Nëna’, përcjell ORAinfo.

Ajo pati një betejë të gjatë me kancerin dhe tani është shëruar plotësisht.

E në fotot që po qarkullojnë në rrjete sociale ajo tani mezi po njihet./ORAinfo/

SHPËRNDAJE