0

Goldi luan me djalin, shikoni reagimin e nuses së tij.

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/ermira-goldi-mp4″]

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet Goldi duke e përqafuar djalin.

E këtë moment, Ermira nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit.

SHPËRNDAJE